Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas ir garantija

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos bei grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“.

Jūs turite teisę, nenurodydami priežasties, tačiau patys apmokėdami prekės pristatymo išlaidas, per keturiolika dienų (nuo prekės pristatymo dienos) atsisakyti prekės.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;

grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats, iš anksto susiderinus su personalu, skyrelyje Kontaktai nurodytomis ryšio priemonėmis.

Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja kaip galima greičiau pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (-es) sumokėtus pinigus.

Pardavėjas neatsako už tai, kad prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (gamyklinis brokas), mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekės dalį į tinkamos kokybės prekės dalį arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus;

Pinigai grąžinami tik į kliento nurodytą banko sąskaitą pavedimu už grąžinamas prekes.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.

 

Garantijos galiojimo sąlygos:

Pirkėjas praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą šiais atvejais:

prekės buvo sugadintos dėl pirkėjo kaltės;

Jei turite klausimų susijusių su www.korbo.lt parduodamų prekių kokybe, garantija ar grąžinimu, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

www.korbo.lt

El. paštu: info@korbo.lt

Telefonu +370 674 22 592

Share This